O nas

Witamy serdecznie na stronach polskiego producenta wyświetlaczy LED.

„LED EURO” Co. powstało w 2004 roku roku w Korei Południowej. Od 2006 roku przedmiotem działalności na terytorium Polski jest produkcja i montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych. Jako właściciel marki, Led Euro Spółka z o.o.  ma przyjemność zaprezentować swoje produkty oparte na technologii diod LED.

Celem Spółki jest oferowanie w przystępnej cenie paneli LED full color oraz 3 kolorowych wyświetlaczy tekstowo – graficznych LED opartych na sprawdzonej, koreańskiej technologii. Produkowane przez nas banery LED spełniają wymogi norm europejskich oraz charakteryzują się wysoką niezawodnością, potwierdzeniem której jest udzielana dwu letnia gwarancja.

led_euro_3_kolory535px

Największą zaletą wyświetlaczy LED jest możliwość zmiany i konfiguracji treści w dowolnym czasie, jak i możliwość wyświetlenia kilkudziesięciu spotów reklamowych na jednym urządzeniu.
W każdej chwili za pomocą pilota zdalnego sterowania lub oprogramowania PC można dowolnie konfigurować, wygląd reklamy poprzez zmianę koloru tekstu / tła . Banery świetlne marki Led Euro posiadają również ponad 150 zaprogramowanych uniwersalnych grafik, animacji i filmów, które doskonale zwracają uwagę przechodniów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów bez dodatkowych kosztów projektujemy i wgrywamy proste spoty reklamowe, specjalne grafiki , loga / firmy oraz napisy w formie obrazka lub animacje przy wykorzystaniu 3 kolorów diod LED. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować banery w innych konfiguracjach kolorystycznych. Za pośrednictwem Led Euro, możecie Państwo  zapoznać się z ofertą leasingową Grenke.

Wiemy, że Produkowane przez nas ekrany i tablice reklamowe mają na celu przynosić zysk, zatem jako producent posiadamy pełen asortyment części zamiennych, a w przypadku stwierdzenia usterki gwarantujemy natychmiastową naprawę banera.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !